Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Oznacz wszystkie fora jako przeczytane Zobacz posty nieprzeczytane Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » ARCHIWUM » Co w portalu piszczy... » Burza Muzguf » Wazna sprawa wewnetrzna forum
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
BENY  
Challenger

Województwo: Śląskie
  Wysłany: 2006-10-23, 22:08   Wazna sprawa wewnetrzna forum

Jak zapewne zauwazyliscie, forum mialo 3 dniowa przerwe w dzialaniu.
Bylo to spowodowane uplynieciem terminu oplaty za domene krokmania.com.
Pech chcial iz stalo sie to dosc nagle i to w weekend, gdzie nie bylo dostepu do supportu. Trzeba bylo czekac na poniedzialek na 7 rano czasu ktorejstam strefy czasowej w Stanach, czyli mniej wiecej do godz 16:00 polskiego czasu. Pozniej kontakt i formalnosci, potwierdzenia itede.
Cieszycie sie, ze jestesmy z powrotem? Mysle, ze TAK, bo ja bardzo.
I tutaj bolaca mnie bardzo sprawa.
Ale po kolei.
Zapewne niektorzy z Was wiedza iz czesciowo jestesmy sponsorowani przez Positive Gaming (za baner na glownej). Jednak oplacaja oni nam corocznie serwer. Reszta oplat jest finansowana przez..... Roberta de Clair!
Tak nie moze byc IMO. Dzis musial wyplacic z wlasnej kieszeni grubo ponad stowe polskich zlotych za renew naszej domeny.
Osobiscie uwazam, ze to nie fair. Nie dosc, ze nad wszystkim czuwa, wszystko zalatwia, jest naszym Don Corleone i jeszcze musi za to placic. A nikomu jak wiadomo sie nie przelewa.

Stad ta inicjatywa dobrowolnego wsparcia.
Mysle, ze dobrym pomyslem bedzie otworzenie konta bankowego Krokmanii.
Namiary na to konto jak i jego aktualne saldo bedzie ogolnodostepne.
Wplaty.
Bylyby DOBROWOLNE.
Wysokosc wplat DOWOLNA.
Czestotliwosc wplat DOWOLNA.
Mamy ponad 1100 uzytkownikow. Gdyby co setna osoba wplacila na konto RAZ W ROKU zlotowke, mielibysmy na oplaty z nawiazka. Moze to zbyt optymistyczne, sam nie wiem. No ale niech znajdzie sie 20-30 osob, ktore lacznie w roku wplaca 5zl - ten portal nadal bedzie istnial i sie rozwijal.
Ja osobiscie na prawde nie chcialbym, by portal upadl z przyczyn finansowych, a nie mozemy zmuszac jej zalozyciela do placenia 100% skladek.
Sami przyznajcie, czy dla Was byloby to az tak wiele zrezygnowac raz czy dwa razy w roku z lodow, czipsow czy puszki piwa?
Jesli wplat bedzie wiecej - co roku (lub czesciej) z nadwyzek budzetowych mozna by ufundowac jakies drobne nagrody i zrobic jakies konkursy.
Sam nie wiem, mysle, ze wplaty moga byc anonimowe, bez zadnej listy kto wplacil itp. Nie chodzi tu o wywyzszanie jednych nad drugimi.
Niech to po prostu bedzie na prawde dobrowolne i spontaniczne.

Tak wiec na ponizsza ankiete prosze odpowiedziec szczerze, poniewaz to powazna sprawa.

edited by Clair:

Dodam ze swej strony, ze mamy spokoj z domena do 2010 roku bo rozdrazniony brakiem mozliwosci zrobienia renew (akurat teraz zrobili sobie przerwe na porzadki w panelu) wiec pozostala mi opcja reczna czyli faks do stanow z numerami karty. I deklaracja ochoty na to by domena dzialala Tak wiec postanowilem zrobic omo i osram ;) czyli w skrocie raz o dobrze i miec ich w.... poważaniu. W każdym razie do 19 października 2k10

nr. konta: 14 1140 2004 0000 3602 1228 4026
tytulem: Krokmania

Jednakze czego byscie nie pisali w reszcie pól (nazwa/tytulem) i tak dojdzie.

Aktualny stan konta zawsze mozna sprawdzic na stronie głownej.

GLOW ULTRASTAR
Ostatnio zmieniony przez Robert de Clair 2008-02-25, 07:29, w całości zmieniany 13 razy  

Kreton  
妖怪

Wysłany: 2006-10-23, 22:21   

To głupi pomysł! :P

To żart!

Ja jestem w stanie wpłacic nawet duże pieniądze. Powiedzmy 5 PLN raz na 3 miesiące. Osobiście uważam to "nie zje" mi kieszeni a drugiego takie portalu jak Krok nie ma na całym świecie - nie chciałbym żeby Krok padł. Uważam że już nawet symboliczna złotówka nie obciąży nikomu kieszeni a pozwoli utrzymać ten wspaniały portal.

Dodatkowo pomysł z konkursami (i nagrodami z nadwyżek) baaardzo mi się podoba...

Kurde... Calir wyprzedziłeś mnie w pisaniu!

Zanim zapytasz o link do piosenki - Sprawdź czy nie ma jej w dziale download! Kliknij!

Krupier  
Standard Jumper +

Województwo: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2006-10-23, 22:25   

Mogę dorzucić to i owo z Krupierowej kieszeni. :> Dajcie tylko namiary, a groszem nie pogardzę. ;)

(groszem to taka metafora jakby co XD)

night  
Beginner

Wysłany: 2006-10-23, 22:53   

dokładnie dajcie tylko namiary a tez moge sypnąć paroma złotymi jezeli bedzie trzeba,ale tak jak mówi robert jezeli juz jest opłacone do 2010 to ciut bez sensu jest juz temat

Robert de Clair  
Heavy Stomper

Województwo: Lubuskie
Wysłany: 2006-10-23, 23:00   

aby nadac troche tematowi sensu podpowiem ze domena to mniejsza czesc oplat :) pozostaje jeszcze serwer (zajmujemy ponad 5 giga) zdaje sie ze admin jeszcze o tym nie wie :D

BENY  
Challenger

Wysłany: 2006-10-23, 23:02   

night napisał/a:
dokładnie dajcie tylko namiary a tez moge sypnąć paroma złotymi jezeli bedzie trzeba,ale tak jak mówi robert jezeli juz jest opłacone do 2010 to ciut bez sensu jest juz temat
Tak uwazasz, bo ktos chcial jak najszybciej przywrocic portal i wyciagnal ze swojej kieszeni pieniadze i zaplacil wszystko? Jest oplacone, ale IMO powinno sie to zwrocic temu co zaplacil. Bo troche to jednak kosztuje.

A na razie to ankieta, czy beda chetni. Jesli po kilku dniach wiecej osob powie TAK, zaczniemy dzialac dalej.

GLOW ULTRASTAR

Kreton  
妖怪

Wysłany: 2006-10-23, 23:04   

A jeśli się dowie, to mogą być dwie opcje:
-> Wylatujemy od razu.
-> Wzrastają opłaty.

Jesli padnie pierwsza opcja to... no cóż...
Jesli padnie druga to przyda się każdy grosz bo PG nie będzie chciało raczej płacić większej sumy.

Co by nie było - Skoro admin nie wie - nie mamy się czym przejmować ale uważam że plan awaryjny się przyda.

Zanim zapytasz o link do piosenki - Sprawdź czy nie ma jej w dziale download! Kliknij!

BENY  
Challenger

Wysłany: 2006-10-23, 23:05   

Robert de Clair napisał/a:
aby nadac troche tematowi sensu podpowiem ze domena to mniejsza czesc oplat :) pozostaje jeszcze serwer (zajmujemy ponad 5 giga) zdaje sie ze admin jeszcze o tym nie wie :D
Bylbym Ci wdzieczny, jakbys napisal kilka slow o tym szerzej. Jak to jest z PG (ofkoz to co nie jest "tajemnica handlowa").

Mozecie rowniez (jasli takowych znacie, he he) poruszac sprawy sponsoringu i innych akcji sensownie wspierajacych konto :)

GLOW ULTRASTAR

Katrini  
Standard Jumper +

Województwo: Lubuskie
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2006-10-23, 23:50   

Ja również jestem w stanie co jakiś czas coś dorzucić do Krokmanii a brak jej przez te pare dni był dla mnie odczuwalny co może potwierdzić Clair bo się do niego dobijałam.

M-chan  
Mrrrau...

Pomogła: 9 razy
Wysłany: 2006-10-24, 06:27   

Podobnie jak i wszyscy pozostali jestem sklona co jakis czas wpłacic pare groszy ;] Z cala pewnoscia od tego nie zbiednieje.

Dajmos  
Heavy Stomper

Wysłany: 2006-10-24, 15:23   

Jak już pisałem BENEmu na GG , ja tez jestem w stanie sypnać jakims groszem.
Hmm może jeszcze możliwosć płatnosci SMSem ?

fooosa  
Beginner +

Województwo: Outside Poland
Wysłany: 2006-10-24, 16:06   

Ja także jestem w stanie dać tych pare groszy, tylko nie wiem jak bym to wysyłała.
Nawet nad tym rozmyślałam kiedy mi Millie pisała dlaczego krokmania nie działa, ponieważ jeżeli dobrze pamiętam to kiedyś już było coś takiego pisane albo nie?

Mania  
Light Footer +

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2006-10-24, 19:26   

Ja sie tez spokojnie dorzuce ;) ...

DeathScythe  
Beginner +

Województwo: Łódzkie
Wysłany: 2006-10-24, 20:37   

No pewnie że się dorzucę... Chocizby dzisiaj :grin:

Krupier  
Standard Jumper +

Wysłany: 2006-10-24, 21:05   

Hm więc chyba wniosek prosty. Dawaj Robert numer konta póki ludzie za dużo pieniędzy mają. ;D

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » ARCHIWUM » Co w portalu piszczy... » Burza Muzguf » Wazna sprawa wewnetrzna forum

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10