Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Oznacz wszystkie fora jako przeczytane Zobacz posty nieprzeczytane Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » GRY GITAROWE » Gry Gitarowe » Problem z Fretką
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
DragonBowser  
Standard Jumper

Województwo: Dolnośląskie
Wysłany: 2009-04-18, 19:30   Problem z Fretką

Sprawa wygląda tak. Ściągnąłem z oficjalnej strony Fretki z SourceForge najnowszą wersję jaka tam jest. Odpalam ,lecz gra tak się zacina i wiesza ,że to tragedia. Wygląda to tak jakbym odpalił Stepkę ,a ta chodziłaby z 30 FPS ,a może i mniej. Nie do zniesienia.
Próbowałem obniżać jakość i ustawienia wyświetlanej grafiki (dałem rozdzielczośc na 640x480 i wszystko na minimum0 i nadal nic. Cały mój PC ,bez problemu daje sobie radę z zaawansowanymi grami 3D. Takie dane podstawowe:
Procek - AMD Athlon XP 2500+ (1.8 Ghz)
RAM - 512 MB
Karta Graficzna - ATI Radeon 9600 (128 MB)

Accoun  
Standard Jumper

Województwo: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2009-04-18, 23:19   

Wejdź na forum www.fretsonfire.net i poszukaj moda "FoFIX". Powinien pomóc, bo ma mniejsze wymagania niż czysty FoF...

DragonBowser  
Standard Jumper

Województwo: Dolnośląskie
Wysłany: 2009-04-20, 17:43   

Nadal nic. Za to ta Fretka nie chce odpalić. Wyświetla masę błędów z kwadratami zamiast liter. LoL? :/ Poprosiłem kolegę znającemu się na programowaniu itp. ,ale jak zobaczył to powiedział "ta gra jest w pythonie" i dodał ,że raczej tu nic nie wskóra.

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » GRY GITAROWE » Gry Gitarowe » Problem z Fretką

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 9