Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Oznacz wszystkie fora jako przeczytane Zobacz posty nieprzeczytane Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » ARCHIWUM » Stepmania / DDR / ITG » Wasze utworki » [simfile] Ballada o Tolku Bananie
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
dhoine  
Standard Jumper

Województwo: Śląskie
Wysłany: 2007-02-11, 11:23   [simfile] Ballada o Tolku Bananie

Kolejny niszowy produkt, a to bo wolny, a to bo latwy, a to bo polski, a co to w ogole jest ten caly banan.

Zdaje sobie sprawe, ze 90% uzytkownikow krokmani nie kojarzy przygod Tolka, ale pozostaje 10%, ktorym w tym momencie drgnely kaciki ust i to wlasnie im dedykuje ten kawalek.

Przechodzac do rzeczy, jest to skrocony 'remake' motywu z serialu o przygodach Tolka Banana. Remake (grupy Grabaz i Strach na Lachy) bardzo udany i w ucho wpadajacy. Jako ze w tytule stoi 'ballada' stad tez niski BPM: 87. Piosenka trwa 1:45, oczywiscie dolaczony jest tekst oraz statyczne tlo. Objetosciowo wyszlo jakies 2,2MB. Dostepne poziomy trudnosci to: Beginner: 1, Light: 3, Standard: 5 oraz Heavy: 7.

Zapraszam do downloadu:

- mirror 1 - oficjalny: http://www.krokmania.com/...on=file&id=1029
- mirror 2 - zapasowy: http://www.dhoine.xksi.pl/balladaotolkubananie.zip
Ostatnio zmieniony przez dhoine 2007-02-11, 11:50, w całości zmieniany 1 raz  

dhoine  
Standard Jumper

Wysłany: 2007-02-11, 11:52   ...

Lisi inkwizytor wypatrzyl babola :wink:
Moj blad (skrot myslowy, semantyczne naduzycie...) - juz poprawione.

BENY  
Challenger

Wysłany: 2007-02-11, 14:31   

OO, fajowo! Tolek rilez, Strachy na lachy rulez. Zaiste sim rulez. Sciagamy i potestujemy.

GLOW ULTRASTAR

Robert de Clair  
Heavy Stomper

Województwo: Lubuskie
Wysłany: 2007-02-11, 23:35   

Miodek :)

Mi pasuje (testowany na standardzie)
Całkiem niedawno leciała na którymś kanale powtórka serialu.

a oftopikując to pamietam jak kiedys szalenie podobaly mi sie zarowno ksiazki Bahdaja i Niziurskiego, jak i filmy które powstawały na ich bazie.

Humor Niziurskiego powala mnie do dzisiaj i z przyjemnoscią zrobiłem sobie powtórkę ze Sposobu na Alcybiadesa oraz Awantur Kosmicznych :D

BENY  
Challenger

Wysłany: 2007-02-20, 19:46   

Sim bardzo dobry - podoba mi sie.
Technicznie wszystko ok. Ale trzeba go kilka razy przeklikac/tuptac by dobrze go opanowac. Zpoczatku myslalem, zecos z nim nie tak. BPM byldobry bo sim sie nie rozjechal, kombinowalem z gapem. Ale ku memu zdziwieniu, kazda zmiana owocowala pogarszaniem wynikow. Po prostu trzeba wsluchac sie w niego dobrze, a bedzie gitara.
Sim (nie wiadomo czemu) przypomina mi City17. A to ani nie ten klimat ani .... A wlasnie - moze po prostu masz juz swoj styl po ktorym jestes rozpoznawalny?

Kroki (choc tego nielubie komentowac) Z modem x5 gra sie fajnie :D Mocno kroczki zwiazane z linia melodyjna, co jest tu na plusik. Bardzo lubie ta piosenka (jak i cale SNL). I choc nie lubie na macie double steppingu - NIE uwazam to ani za blad sima ani za cos co karcic nalezy i nic nikomu do tego :P

Faktycznie moglby byc jakis mocniejszy poziom. Nawet z takiej balladi mozna wiecej esencji wycisnac. Przykras sima bardziej na zolto i updatenij :)

Dobra robota.

Wynik z pojedynczego dzisiejszego przejscia:

GLOW ULTRASTAR

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » ARCHIWUM » Stepmania / DDR / ITG » Wasze utworki » [simfile] Ballada o Tolku Bananie

Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 9