Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Oznacz wszystkie fora jako przeczytane Zobacz posty nieprzeczytane Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » GRY WOKALNE » Gry Wokalne » Ultrastar wyrzuca z programu
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
only_me  
Beginner

Województwo: Opolskie
  Wysłany: 2017-05-24, 13:10   Ultrastar wyrzuca z programu

Witam.
Otóż od jakiegoś czasu mam problem ze swoim ultrastarem.

Posiadam wersję UltraStar Deluxe 9.5 CMD Edition, jestem do niej bardzo przekonana i wszystkie piosenki mam pod tą wersję ustawioną (w przypadku US 12.07 ponad połowa piosenek nie jest wczytywana).

A teraz problem: US się wczytuje normalnie, włączam piosenkę, ewentualnie tryb imprezy i albo odśpiewa się jednąi w połowie wywala, albo zaśpiewa się z kilka-kilkanaście i dopiero wywala. W ostatnim czasie ta pierwsza opcja częściej występuje.
Niestety nie wrzuęe pritscreena gdyż zwykle odbywa się to przy większej kupie ludzi i nie ma czasu na rozwikłanie wątku a tym bardziej jeszcze uchwycić zrzut ;)

Z czego to może być problem ktoś ma pomysł? Za dużo utworów czy co i program głupieje ?

Krokmania - Gry Muzyczne Strona Główna » GRY WOKALNE » Gry Wokalne » Ultrastar wyrzuca z programu

Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10